Архів новин

Сьогодні в Рівному вже втретє зібрався «Парафест» | Газета 7 Днів

Сьогодні в Рівному вже втретє зібрався «Парафест»

30.11.2017 18:25
Переглядів:255

«Це наш вихід у світ», так сказала про наймасовіший захід для інвалідів та  з участю інвалідів Алла  Головата - мама сина з обмеженими можливостями Анатолія. Він – випускник «Особливої дитини». Деякий час займався у ГО «Спілка інвалідів з дитинства «Передзвін» і там навчився робити намиста з бісеру. Тепер хлопець розвиває це своє вміння у майстерні «Арт-простір», що діє при Спілці дітей і молоді з особливими потребами, що збирається  в юнацькій бібліотеці. Мама на «Парафесті» жваво торгувала витворами вмілих рук гуртківців.

Особливо активно розкуповували люди пісні пироги з капустою, вишнями та яблучним повидлом, спечені учасницею майстерні Танею Мичко. Алла і Тетяна поділилися своїми планами – за виручені гроші накупити матеріалів для гуртківців, щоб можна було працювати над новими витворами.

Таких виставок і виставок-продажів у фойє палацу  дітей і молоді діяло декілька. А в глядацькій залі   відбувався концерт з участю колективів громадських організацій та обєднань людей з обмеженими можливостями. Перед концертом до учасників «Парафесту» звернувся з підбадьорливими  словами та подякував усім учасникам фестивалю за їх активну життєву позицію заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук.  Він вручив найактивнішим членам об’єднань людей з інвалідністю нашого міста відзнаки Рівненської міської ради і виконавчого комітету. А стипендіати міського голови з числа інвалідів отримали Дипломи, що засвідчують ці їхні відзнаки. Самі ж стипендії вони отримують щомісяця протягом цілого року.

Детальніше про фестиваль «Парафест Рівне» читайте у випуску додатка до газети «7 днів» «Турбота», що вийде у світ 14 грудня 2017 року.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 2 =
More information?

Реклама

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу