Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

Школу встигли «одягнути» до морозу | Газета 7 Днів

Школу встигли «одягнути» до морозу

01.12.2017 10:22
Переглядів:964

Дванадцяту школу Рівного не впізнати! Щойно у вересні розпочалися роботи з її термомодернізації, а вже нині школа стала яскравою окрасою однойменного району.

– Ми встигли до заморозків виконати заплановані на цей рік роботи, – повідомила директор НВК № 12 Вікторія Лагодюк. – На завершальному етапі – утеплення центрального фасаду будівлі та встановлення вітражів. Для робіт виділив кошти міський бюджет. Ми встигли освоїти майже два мільйони гривень. Решту фінансування здійснять у наступному році, коли відновити роботи дозволять погодні умови. За кошти міського бюджету здійснюється не просто утеплення, а термомодернізація будівлі.

Нагадаємо, що в НВК 12 реалізують освітній проект «Школа енергії». У цьому навчальному закладі є команда учнів, які проводять щомісячний аудит школи, то вже помітні результати їхньої роботи завдяки збереженню тепла у школі та економії енергоносіїв.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 4 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?