Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

Школу встигли «одягнути» до морозу | Газета 7 Днів

Школу встигли «одягнути» до морозу

01.12.2017 10:22
Переглядів:450

Дванадцяту школу Рівного не впізнати! Щойно у вересні розпочалися роботи з її термомодернізації, а вже нині школа стала яскравою окрасою однойменного району.

– Ми встигли до заморозків виконати заплановані на цей рік роботи, – повідомила директор НВК № 12 Вікторія Лагодюк. – На завершальному етапі – утеплення центрального фасаду будівлі та встановлення вітражів. Для робіт виділив кошти міський бюджет. Ми встигли освоїти майже два мільйони гривень. Решту фінансування здійснять у наступному році, коли відновити роботи дозволять погодні умови. За кошти міського бюджету здійснюється не просто утеплення, а термомодернізація будівлі.

Нагадаємо, що в НВК 12 реалізують освітній проект «Школа енергії». У цьому навчальному закладі є команда учнів, які проводять щомісячний аудит школи, то вже помітні результати їхньої роботи завдяки збереженню тепла у школі та економії енергоносіїв.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 0 =
More information?

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?