Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

Міжнародні експерти поставили нашому ЦНАПу високу оцінку | Газета 7 Днів

Міжнародні експерти поставили нашому ЦНАПу високу оцінку

07.12.2017 11:14
Переглядів:995

Завершили роботу в Рівному міжнародні експерти Кшиштоф Садовський (компанія BSI Group Polska) і Тадеуш Сабік (ТОВ «Європейський інститут управління»). Перед від’їздом вони мали зустріч із міським головою Володимиром Хомком та його заступником Віталієм Германом.

Обговорювали результати роботи у сфері сертифікації системи управління якістю Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Рівне – перше місто в Україні, де виконавчі органи міськради проходять таку сертифікацію. Ця інспекція є абсолютно фаховою та об’єктивною, адже її проводила група компаній British Standards Institution (BSI) – визнаний авторитет і лідер у сфері сертифікації систем менеджменту і один з найбільших органів зі сертифікації у світі. Група не тільки має понад 80 тисяч клієнтів у 182 країнах світу, а навіть є автором національних стандартів Великобританії.

І якщо експерти такої компанії відзначили високий рівень організації роботи Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг, то це заслуговує на повагу.

Наша довідка: Впровадження системи управління якістю в роботі виконавчих органів Рівненської міської ради відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2015 передбачене Програмою соціально-економічного розвитку міста Рівного на 2015–2019 роки. Уповноваженим з питань системи управління якістю призначено заступника міського голови Віталія Германа.

Микола МИКОЛАЙЧУК

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?