Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

Почесний ювіляр | Газета 7 Днів

Почесний ювіляр

07.12.2017 11:49
Переглядів:285

11 грудня свій ювілей зустрічає почесний громадянин міста Рівного, заслужений будівельник України, депутат Рівненської міської ради трьох скликань Олександр Опанасович Курилович.

Народився ювіляр 11 грудня 1937 року в селі Пащиха Демидівського району. Його батьки, а разом з ними і малий Олександр, були репресовані і лише 1994 року повністю реабілітовані. Але моральна травма залишилася на все життя.

Після закінчення середньої школи та служби в лавах радянської армії (механік-водій в одній з військових частин Забайкальського округу) 1958 року він прибув на місце проживання своїх батьків – у Дубно. Із серпня 1959 року – студент механічного факультету Львівського сільгоспінституту, потім продовжив навчання на такому ж факультеті Українського інституту інженерів водного господарства в Рівному.

Після закінчення вузу з грудня 1964 року працює майстром Смизького торфопідприємства, згодом – інженером Рівненської дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт. А з 1966 року – в системі «Промхімсантехмонтаж» на посадах головного механіка ПМК-262, заступника начальника управління «Проммонтаж-64», директора монтажно-заготівельного заводу. Із 1985 року – начальник СУ-534.

Його не раз запрошували до інших міст, навіть у столицю, але він не зрадив рідного міста. Олександр Опанасович зробив великий внесок у розвиток народного господарства області. Ось лише короткий перелік найбільших об’єктів, у спорудженні яких він брав участь. Це заводи: Рокитнівський кам’яно-дробильний, Клесівський і Моквинський, Могилянський дренажних трубок, костопільські – скляний, мінеральних виробів, березнівські льняний і фарфоровий, Любомирський вапняно-силікатний, рівненські – газорозрядних приладів, панельного домобудування, радіотехнічний, тракторних запчастин, а також Костопільський домобудівний комбінат, виробниче об’єднання «Азот» та інші підприємства. 

У селі Кисоричі Рокитнівського району іменем Олександра Куриловича названо вулицю, йому присвоєно почесне звання «Заслужений будівельник України», він почесний громадянин міста Рівного. Це – справедливе визнання державою та людьми його невтомної праці.

Хай джерело людської вдячності ніколи не вичерпується, серце наповнюється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній. Многая, многая літа!

З великою любов’ю та повагою Юлія БІЛОКОНЬ

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
11 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?