Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

Рівненські особливі діти прийшли гуртом за ID-картками | Газета 7 Днів

Рівненські особливі діти прийшли гуртом за ID-картками

07.12.2017 14:00
Переглядів:464

Десять вихованців навчально-реабілітаційого центру «Особлива дитина» сьогодні подали документи на отримання свого першого паспорту, який нині видають у вигляді ID-картки. Багатьом з них він знадобиться, коли в наступному році після закінчення дев’ятого класу вони вступатимуть до навчальних закладів.

Серед майбутніх власників ID-картки була й 16-річна Ганнуся Голубош, яка прийшла подавати документи разом з мамою Катериною та маленькою сестричкою Емілією.

– ID-картка мені потрібна, як громадянці України, – поділилася  своїми міркуваннями Ганнуся. – Я зараз у дев’ятому класі, і в наступному році хочу йти навчатися далі. Моя майбутня професія буде пов’язана з правом. Хочу вступати до Кооперативного коледжу або до сільськогосподарського. І коли я подаватиму документи, то мені знадобиться ID-картка.

За словами мами дівчинки Катерини Голубош. її доньці нещодавно виповнилось 16 років, то вони планувати й самі йти за ID-карткою. Та саме в цей час зателефонував класний керівник з навчального закладу і запропонував, аби весь клас разом пішов за паспортами.

– Рівненський навчально-реабілітаційний центр «Особливо дитина» – підшефний заклад нашого управління, – розповідає прес-секретар управління ДМС України в Рівненській області Валентина Іванюк. – Діти, які досягнули 14-річного віку, зобов’язані мати паспорт громадянина України у вигляді ID-картки. Задля того, аби вихованцям «Особливої дитини» було комфортно подати документи на оформлення, за проханням керівника «Особливої дитини» Ольги Петух, всіх дітей прийняли сьогодні. Для цього за дорученням начальника нашого управління Лілії Драпчинської особливим дітям вивільнили один кабінет.

 ID-картка виготовляється у два терміни – 10 та 20 робочих днів. Для тих, хто вперше отримує паспорт громадянина України, його оформлення безкоштовне. А ось за заміну та відновлення документа необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого становить 270 гривень.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 1 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?