Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

З гуманітарки тепер одягатимуть більше рівнян | Газета 7 Днів

З гуманітарки тепер одягатимуть більше рівнян

14.12.2017 11:27
Переглядів:680

Гуманітарну допомогу ділитимуть на більшу кількість соціально незахищених верств рівнян. Адже гуманітарки на складах управління соцзахисту вистачає, як і охочих її отримати. 

Щорічно на адресу міського управління праці та соціального захисту населення надходить гуманітарна допомога. Це переважно речі б/в: одяг та взуття для дорослих і дітей, постільна білизна, дитячі ліжечка і візки, іграшки, інвалідні візки, ходуни, милиці і палиці, крісла-туалети, сидіння у ванну, окуляри для корекції зору…

За словами заступника начальника міського управління праці та соціального захисту населення Олени Петрик, нині гуманітарну допомогу надають обмеженим категоріям рівнян. Це люди похилого віку, хворі, які мають інвалідність і не мають рідних, які б могли за ними доглядати. Також гуманітарку отримують ті рівняни, які мають на утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів, за умови, що середньомісячний скупний дохід їхніх сімей нижчий, ніж півтора прожиткового мінімуму для сім’ї. На таку допомогу можуть розраховувати й безробітні, зареєстровані у службі зайнятості.

Разом з тим у Рівному є люди, які опинились у складних життєвих обставинах, одинокі матері, багатодітні сім’ї, безхатьки і звільнені з місць позбавлення волі. Однак цих категорій людей немає у переліку на отримання гуманітарної допомоги. В той же час на складі Територіального центру є понад 10 тисяч речей, які можуть пригодитися цим людям. Тому управління праці та соціального захисту населення запропонувало розширити коло осіб з числа соціально вразливих верств населення для надання гуманітарної допомоги. А міськвиконком цю пропозицію схвалив.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 11 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?