Переможний «дубль» рівнян | Газета 7 Днів

Переможний «дубль» рівнян

23.12.2017 16:45
Переглядів:246

Після більш як двомісячної перерви до Рівного завітала вища баскетбольна ліга чемпіонату України. Суперником рівненських баскетболістів став южненський «Хімік-2».

Два матчі - і два різні сюжети, які, щоправда, не принесли рівненським уболівальникам розчарування. БК «Рівне» записав на свій рахунок дві перемоги, які дозволили йому закріпитися на третій позиції.

У першій зустрічі лише на старті юні южненці грали на рівних. Далі  на майданчику була лише одна команда. І підсумок відповідав подіям на паркеті – 80:39 (за чвертями - 20:11, 18:6, 21:10, 21:12). Серед найрезультативніших – Тарас Шанюк (19 очок), Василь Федорчук (15) і Назарій Кісільчук (13).

А ось повторна гра показала, що недооцінювати підопічних Олександра Пащенка не варто. В кожній з чвертей гості мало чим поступалися господарям, яким довелося докласти чимало зусиль, щоб перемогти своїх опонентів. Тим не менше, 86:71 (24: 20, 22:13, 19:15, 21:23) – і приємні емоції уболівальників. Назарій Кісільчук набрав 30 очок, Віктор Герасимчу – 12, а Тарас Шанюк – 11.

У четвер, 27 грудня, після тривалої перерви до Рівного знову завітає команда Суперліги – харківський «Політехнік». Команди зіграють першу гру 1/4 фіналу Кубка України. Початок – о 19.00.