Поступилися чемпіону | Газета 7 Днів

Поступилися чемпіону

23.12.2017 16:52
Переглядів:194

Першої домашньої поразки у нинішньому чемпіонаті футзальної Екстра-ліги зазнав МФК "Кардинал-Рівне". У матчі з чемпіоном України, херсонського "Продексіма", рівняни двічі лідирували – натомість програли 2:3.

Гості прибули до Рівного на чолі із новим тренером - Жоао Карлосом Барбозою, та його трьома співвітчизниками, гравцями Мадсоном, Фумасою та Роніньо.

Щоправда, останній дуже швидко став антигероєм, коли він перед своїми воротами почав «мудрувати» з м’ячем. А Артем Фаренюк лише цього й чекав і не залишив шансів воротарю гостей, Кирилу Ципуну – 1:0! Ще через мить Фаренюк знову обіграв Роніньо, проте надійно зіграв  голкіпер «Продексіма». Власне, Ципун працював на повну силу. Так і пройшов перший тайм  -в атаках рівнян і нечастих контратаках херсонців.

Після відпочинку Михайло Волянюк використав чергову помилку Роніньо, вийшов віч на віч з голкіпером херсонців, але влучив у стійку воріт. І тут же «Продексім» відігрався зусиллями Фумаси – 1:1. Та через кілька хвилин господарі знову вийшли. Перед воротами Юрія Савенка, який замінив Ципуна, вдало зіграв Михайло Волянюк - 2:1.

Та святкувати перемогу рівнянам не судилося. Спочатку відзначився Мадсон, а перемогу гостям приніс сильний удар Олексія Фетька. Наш воротар Микола Дурбан відбив м’яча у сітку власних воріт – 2:3.

Після цієї поразки рівняни залишилися на шостій позиції  -15 очок після 13 матчів, а через тиждень вони гратимуть у гостях з житомирським «ІнБевом».