Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

2017 – 2018: що було – що буде | Газета 7 Днів

2017 – 2018: що було – що буде

28.12.2017 11:58
Переглядів:482

Відомі рівняни поділилися враженнями року, що минає та своїми планами на наступний.

 Я пішла на йогу

Заступник міського голови Галина КУЛЬЧИНСЬКА: 

Що мені сподобалося в 2017-му, то це те, що у вересні я розпочала заняття йогою. Тепер віддаюся такому задоволенню три рази на тиждень. Це правильно для здоровя. Відчуваєш, як це робить тебе якоюсь гармонійною. А ще дуже цікавий і навіть унікальний досвід 2017 року такий: до мене наприкінці 2016-го прибився кіт. І я його взяла в хату – в сусідство до собаки, який жив у мене давно. Спостереження за зовсім іншою планетою були дуже цікавими і повчальними. Я не любила котів. Впродовж багатьох років у мене було до них отаке однозначне ставлення. Та ситуація склалася так, що я змушена була пустити кота у свій дім і своє життя. Чорний кіт і такий же чорний собака. Спостереження за співіснуванням цих природних наче антагоністів – досвід унікальний.

У тій ситуації, в якій сьогодні опинились Україна, говорити про якісь плани чи перспективи наступного року – дуже складно. А для себе мрію повернутися в те чудове місце, яке відкрила для себе цьогорічного вересня у маленькій короткотривалій відпустці. Це було в Кароліно-Бугазі. Все море і весь піщаний берег тієї пори, коли люди вже поїхали звідти, були моїми. Мені б хотілося повернутися у той настрій і ті відчуття. Це – про особисте.

А загалом хочеться, щоб на сході України нарешті стало спокійно, щоб ми знали чітко і впевнено: там уже не буде жодних бойових дій і ми перестанемо отримувати звістки про нових загиблих.

Хочеться краще і більше

 

Секретар Рівнеради Сергій ПАЛАДІЙЧУК:

– Рік, який закінчується, був для мене достатньо успішним і в родині, й на роботі. Що стосується роботи, то вдалося багато що вдосконалити в діяльності ради. Я, до речі, цього року звітував про свою роботу в раді на посаді секретаря. Думаю, що я перший секретар, який подав такий звіт не тільки як депутат, а саме про роботу на посаді секретаря. Також вважаю рік вдалим, бо мій старший син успішно закінчив школу з дуже високими балами ЗНО і вступив на державну форму навчання до Інституту міжнародних відносин Національного університету імені Шевченка. Безумовно, як і кожна людина, переживаю такі моменти, коли хочеться зробити й краще, і більше. Та більшість завдань, які я перед собою ставив, вдалося реалізувати.

На 2018 рік, безперечно, маю бачення, що треба вдосконалити. Але це вже буде в наступному році, тоді й можна буде конкретно про це казати.

Прожитий рік збагатив нас досвідом і мудрістю

Богдан ГАПЯК, голова фракції «Солідарність» у Рівнераді, заступник генерального директора ТОВ-компанії «Пульсар і Ко»:

– У цьому році було по-всякому, але я вдячний йому за мудрість, яка прийшла з новим досвідом, і хороші події, які затьмарили тимчасові прикрощі та негаразди. Радію з того, що подорослішала моя внучка, а моя родина переселилася в нову оселю, що стабілізувалася ситуація на нашому підприємстві – фабриці нетканих матеріалів. Задоволений роботою міської ради. Її діяльність оцінюю на чотири бали за п’ятибальною системою. Сподіваюся, що в наступному році буде чотири з плюсом.

Наступного року очікую миру в Україні, а ще хорошого наповнення міського бюджету, зростання економіки, розвитку інфраструктури – будівництва і ремонту доріг, реконструкції житлового фонду, благоустрою майданів, вулиць і дворів. Та головне – щоб усі ми були здорові, самодостатні та не втрачали віри у себе і в завтрашній день.

  Було нелегко, але не все погано

Маріян ГОДА, голова фракції «Самопоміч» у Рівнераді, директор ТОВ «Рівень ЛТД»:

– Рік був важким для країни і нелегким для Рівного. Але не можна сказати, що абсолютно все було погано. Наш, Рівненський пивзавод зберіг обсяги виробництва, які наростив за останні три роки. Це хороший показник на тлі загального спаду в економіці країни. Нам вдалося реалізувати декілька ключових для підприємства проектів, які мешканці міста побачать у наступному році. Від нього очікую того ж, що й усі виробники – стабільності і сприятливих умов для розвитку бізнесу. Будуть сприятливі умови – буде розвиватися економіка, яка є фундаментом добробуту людей і процвітання країни.

Добро і справедливість перемагають завжди

Анатолій СИДОРУК, підприємець, лідер обласного Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість»:

– Яким може бути рік, що завдав важкого болю серцю через втрату побратима і кума, якого забрала клята війна? Дуже хочу, щоб у наступному році вона нарешті закінчилася. На війні гинуть наші хлопці і цинічно наживаються можновладці разом із Президентом.

 Яким би не був рік, він показав, що українці не втратили віру в справедливість і майбутнє. Розчарувавшись у корупційній олігархічній владі, люди все рішучіше виступають проти того безладу, що нині твориться у державі. Вірю в те, що українці – незламна нація, яка знайде в собі сили, аби здолати як зовнішнього (російського агресора), так і внутрішнього (корупцію) ворогів. Добро і справедливість завжди перемагають.

Для президентів кожен рік тяжкий, а для українців – звитяжний

 

Віталій ФУРМАНЕЦЬ, підприємець, голова Рівненської міської організації Аграрної партії України:

– У нас – уже п’ятий Президент, і кожен з них прожитий Україною рік завжди називав складним, тяжким, неоднозначним. Мабуть, те саме почуємо з уст глави держави й про 2017 рік. Але в ньому було й багато хорошого. Ми зупинили агресора на сході. Велика українська аграрна держава виростила цього року багато хліба, яким годуємо не тільки себе, а й держави Європи. Багато було подій, які всиляють надію. Скажімо, мене найбільш приємно вразила всеукраїнська акція зі збору підписів «Не дамо вкрасти рідну землю!», до якої долучилися мільйони людей. Це ще раз довело, наскільки сильно прості українці люблять свою землю і готові стати на її захист, аби вона не дісталася іноземному капіталу.

Від наступного року чекаю миру. Хочу, щоб українське суспільство не ділилося на західників і східняків, бо в нас – одна рідна земля, про яку ми маємо піклуватися разом.

 Випробування даються для того, щоб зробити нас міцнішими

Сергій ТАРГОНІЙ, начальник міського управління земельних відносин:

 – Цей рік видався доволі складним не тільки особисто для мене, а й, гадаю, для країни в цілому. Тому немає чим хвалитися, проте й нарікати не варто. Адже всі випробування у житті даються нам для того, щоб зробити нас міцнішими і стійкішими. А оскільки не буває так, щоб завжди було або добре, або погано, сподіваюся, що наступний рік буде набагато кращим як для мене, так і для всіх нас.

Навіть у поганому завжди знайдеться місце хорошому

Віталій МИРОНЮК, начальник міського управління транспорту і звязку:

– Рік був непростий, але хороший. Ми його прожили і вже тому раді. Від наступного року чекаємо кардинальних змін у транспортній сфері. Вперше за девять років, як я очолюю міське управління транспорту, депутати міської ради в цьому році виділили аж 48 мільйонів на закупівлю транспорту. Щоправда, через певні колізії в законодавстві щодо проведення тендерів ми змушені були проводити аж три конкурси. Поки ці процедури проходили, час сплив. На носі – Новий рік, а тролейбуси досі в дорозі.

Сподіваємося, що в наступному році сума на оновлення транспорту буде не меншою. Як всі зауважили, у місті встановлюються сучасні зупинки. Особливо немає чим хвалитися, але транспорт працює. Бо розуміємо, що без транспорту, яким люди добираються на роботу, до ринків, у лікарні тощо, ніяк не обійтися. Шкода лише те, що наш транспорт – не зовсім молодий. Тому хочемо оновити його. Це й є мої сподівання на новий рік.

Нікому не раджу злити собак

Лариса Степанюк, директор Рівненського територіального центру соціального обслуговування:

– Рік 2017 видався нелегким, але подарував багато радості від зробленого, переконав, що все в нас може бути добре. Я – оптимістка! Впевнена, що всі ми, українці, зобов’язані не просто дочекатись, а, врешті, вже зробити самим собі життя щасливим. Закінчити ганьбити й звинувачувати «попередників» і почати будувати, створювати. А то ми тільки те й робимо, що перекроюємо і перефарбовуємо те, що створили до нас. Скоро вже переробляти буде нічого.

Собака – гарний знак: надійний вірний друг, упевнений в собі і завжди щирий. Я прожила під цим знаком життя, то знаю це точно. Але нікому не пораджу злити собак. Принаймні в Рік Собаки.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?