Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

Новий рік «у клітинку»: у СІЗО буде святковий стіл із булочками і компотом | Газета 7 Днів

Новий рік «у клітинку»: у СІЗО буде святковий стіл із булочками і компотом

27.12.2017 08:49
Переглядів:240

Чи святкуватимуть Новий рік та Різдво затримані в Рівненському слідчому ізоляторі? Ми поцікавилися про це у Володимира Луцука, заступника начальника з виховної роботи закладу.

– Звичайно, святкуватимуть, та набагато простіше, ніж люди звикли зустрічати ці свята на свободі, – розповідає Володимир Юрійович. – Адміністрація заздалегідь готує подарунки – не з коштів, виділених на утримання, а за рахунок спонсорів. У пакетах будуть фрукти і солодощі. Привітаємо із святом усіх, хто в ці дні сидить у камерах. А на Різдво запросимо відправити святкові служби представників церков.

Ялинки встановили в кімнаті для психологічного розвантаження, а також маленькі – в камерах для жінок, неповнолітніх та в корпусі, де перебувають засуджені, що обслуговують господарство слідчого ізолятора. Це теж за рахунок спонсорів.

Харчуються затримані в закладі по камерах, але в святковому меню в ці дні бувають булочки, компот. Начальник видає про це окреме розпорядження господарському відділенню. І все: якогось пишного, шикарного святкування в камерах не буде. У слідчому ізоляторі це не дозволено, та й не доречно.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?