Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

Міський голова Рівного традиційно привітав дітей-сиріт | Газета 7 Днів

Міський голова Рівного традиційно привітав дітей-сиріт

29.12.2017 08:25
Переглядів:265

Вчора відбулася традиційна передноворічна зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з батьками-вихователями,прийомними  батьками, опікунами та  дітьми-сиротами, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

Під час зустрічі міський голова привітав усіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим побажав добра, миру та злагоди.

Усі діти отримали новорічні подарунки, а багатодітна родина сімї Зарічнюків відповідно до рішення Рівненської міської ради ще й сертифікат на власний житловий будинок у Рівному.

Слід додати, що у місті функціонує 4 дитячих будинки сімейного типу та 5 прийомних сімей в яких виховується - 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Завдяки людям, які беруть на виховання у свої сім’ї дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у 2017 жодної дитини-сироти з нашого міста не направлено до інтернату.

Всього на обліку в службі у справах дітей рівненського міськвиконкому перебуває 202 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 95% з яких виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, сім’ях опікунів та піклувальників.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 7 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?