Архів новин

52 роки із 70 пропрацював на одному й тому ж підприємстві – Рівнеоблводоканалі – Валерій Кожемякін | Газета 7 Днів

52 роки із 70 пропрацював на одному й тому ж підприємстві – Рівнеоблводоканалі – Валерій Кожемякін

04.01.2018 12:26
Переглядів:210

Вчора у цього чоловіка був ювілей – 70 років. Та він і сьогодні в строю. Валерій Кожемякін працює провідним інженером виробничого відділу.

Вшановували ювіляра в колективі. З цієї нагоди на підприємство завітав міський голова Рівного Володимир Хомко, який нагородив Валерія Кожемякіна Почесною грамотою міськвиконкому. Крім того за 52 роки бездоганної безперервної роботи на підприємстві Валерій Антонович отримав почесні грамоти від Рівненської обласної ради та рідного підприємства, РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал», з рук директора підприємства Андрія Карауша.

Пряма мова

Міський голова Рівного Володимир Хомко:

 – З великою повагою я ставлюсь до таких людей, бо саме вони збудували місто, в якому ми живемо. Саме вони – ті, що працювали по 20, 30, 40 років не покладаючи рук, не мітингували, а ходили щодня на роботу і чесно працювали весь свій вік. Тому честь і хвала таким людям. А Валерію Антоновичу я бажаю лише доброго здоров’я та хорошого настрою в Новому 2018 році. Завжди з теплотою згадую про ті роки, коли ми з ним працювали разом. І завжди памятаю, що саме він був моїм першим керівником на підприємстві і приймав мене на роботу.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 3 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?