Архів новин

Багатодітній прийомній родині подарували будинок | Газета 7 Днів

Багатодітній прийомній родині подарували будинок

04.01.2018 08:54
Переглядів:2868

Солодощі, незвична помаранчева ялинка, веселі клоуни-витівники і море діток – від малого до великого. Сиділи сім’ями з батьками за довжелезними, столами, адже родин, де менш як по п’ять чи десять діточок, на тому святі не було.

Так, із веселим сміхом, привітаннями та іграми і пролетіла традиційна передноворічна зустріч міського голови Володимира Хомка з батьками-вихователями, прийомними батьками, опікунами та дітьми-сиротами, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу і прийомних сім’ях.

– У Рівному з понад двохсот дітей, які не мають батьківського піклування, більш як дев’яносто відсотків живуть у сім’ях. Мені здається, це великий і важливий успіх Рівного, – розповів мер. – Цього року наша зустріч особлива: я передам, як це належить за законом, сім’ї Зарічнюків, родині, яка п’ятнадцять років тому створила дитячий будинок сімейного типу і виховує дев’ятнадцятеро дітей, їхній будинок на приватизацію. Погодьтесь, що це гарний подарунок для родини до різдвяних свят.

У відповідь Зарічнюки подарували мерові смачний домашній торт. А ще за мить прийомні сім’ї разом з мером фотографувалися на добру пам’ять біля незвичайної ялинки.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Вікторія Чимшит

Щиро вітаю !!!!!

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
15 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?