Архів новин

Рівне придбало сім квартир для пільговиків | Газета 7 Днів

Рівне придбало сім квартир для пільговиків

04.01.2018 08:40
Переглядів:1120

За минулий рік місто придбало сім квартир для пільговиків, зокрема забезпечило житлом четверо дітей-сиріт і трьох АТОвців.

Одним з останніх щасливих новоселів став учасник антитерористичної операції, інвалід війни 2-ї групи Віктор Ломанський. Міськвиконком для нього виділив однокімнатну квартиру в багатоповерховому будинку на вулиці Фабричній.

– Попередні роки місто купувало для сиріт одну квартиру в рік, а 2017-го придбало чотири і ще три для учасників АТО, – повідомила начальник відділу обліку та розподілу житла виконавчого комітету Рівненської міської ради Наталія Марщівська. – Протягом літа ми придбали квартири сиротам, а восени учасникам АТО.

На квартирному обліку в Рівному перебуває 171 громадянин із правом на позачергове надання житла, як-от діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їхнього числа, а також 185 учасників АТО.

Нагадаємо, у Рівному діє «Програма соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа на 2017–2019 роки» і «Програма підтримки сім’ї та демографічного розвитку на 2017–2021 роки». Тож відповідно до умов цих програм щороку з бюджету Рівного виділяють кошти на купівлю квартир людям цих категорій, які перебувають у черзі.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 10 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?