З аутсайдером зіграли внічию | Газета 7 Днів

З аутсайдером зіграли внічию

07.01.2018 16:29
Переглядів:124

Напередодні світлого свята Різдва Христового  міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» зіграв матч 16 туру Екстра-ліги з футзалу, у якому приймав новачка елітного дивізіону - одеський «Епіцентр К Авангард».

Хоча одесити ще донедавна були явними аутсайдерами чемпіонату, але в останніх своїх матчах почали демонструвати вельми цікаву і результативну гру. Так, напередодні Нового року вони у Херсоні переграли чемпіона країни, тамтешній «Продексім» - 2:1.

І в Рівному гості виглядали не згірш господарів. Дуже швидко наша команда не розібралася у простій ситуації - після звичайнісінького розіграшу аута з правого флангу одесити перепасували м’яча до воріт господарів, де вільний Євген Свиридов розстріляв незахищені ворота «кардиналівців».

Цей гол став для «Кардинала» несподіванкою, тому команда довго не могла знайти свою гру. Лише Михайло Волянюк двічі реально погрожував воротам гостей, але голкіпер Дмитро Бутов зіграв відмінно. Як і наш Юрій Свинарчук, який у неймовірному стрибку врятував нашу команду після чергового удару Євгена Свиридова. Лише після цього рівняни нарешті взяли гру у свої руки. І Волянюк ударом з льоту зрівняв рахунок. Тут вже і Бутов нічого не зміг вдіяти.

До перерви суперники встигли обмінятися гострими атаками. І пішли на відпочинок.

У другому таймі рівняни були повноправними господарями гри, однак Бутов творив дива на лінії своїх воріт. В одному з моментів, реагуючи на черговий удар Волянюка (м’яч влучив у стійку воріт), він невдало приземлився, травмувася і поступився місцем на майданчику Віталію Зеленчуку.

Останній також партнерів по команді не підвів - він відбив усе, що летіло у його ворота. Втримав свої ворота «сухими» і Микола Дурбан, який ще до перерви замінив Свинарчука. У підсумку – бойова нічия, яка навряд чи задовольнила обидві команди. Рівняни залишилися на шостій позиції (16 очок), а їм на п’яти наступає житомирський «Інбев» - 14 очок і гра в запасі. А одесити поки що не вирішили завданя потрапляння у «плів-оф».

Вже за тиждень, 13-го січня, «Кардинал-Рівне» та «Епіцентр К Авангард» знову зіграють у Рівному. Цього разу в матчі 1/8 Кубка України.