Архів новин

Харчування в дитсадках подорожчало | Газета 7 Днів

Харчування в дитсадках подорожчало

10.01.2018 12:45
Переглядів:910

Але батьки й далі будуть платити лише половину його вартості.

Із 1 січня батькам рівненських дошкільнят доведеться платити більше за харчування в дитсадках. Однак, як і раніше, батьки оплачуватимуть лише 50% вартості харчування, а другу половину – міський бюджет.

Заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик повідомила, що вартість харчування однієї дитини на день у дитсадках збільшилася на 4–6 гривень.

– Грошова норма на харчування однієї дитини в садочку з 1 січня 2018 року зросла: у групах раннього віку – з 16 до 20 гривень, а в групах передшкільного віку – з 20 до 26, – назвала показники Катерина Сичик. – Що стосується закладів санаторного типу (це дитсадки №№ 16, 27, 39, 40 і 43), то тут у групах раннього віку вартість харчування на день становила 21 гривню, а тепер – 25, у передшкільних групах була 25, а зросла до 31 гривні. У спеціальних закладах (дитсадок № 35 і центр «Пагінець») в ясельних групах харчування коштувало 18 гривень, а зараз – 22, у групах передшкільного віку відповідно, 22 і 28 гривень.

За словами Катерини Сичик, збільшення плати дозволить поліпшити харчування в дитсадках, адже за останні два роки, ціни на продукти зросли.

 

Безкоштовно харчуються в дошкільних закладах такі категорії дітей: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти учасників АТО.

Рівненські дитсадки відвідує 11 816 дітей, з них майже 2400 малюків віднесені до пільгових категорій.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

олег

як оплачувати ,за їжу за місяць вперед ,чи в кінці місяця ?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 9 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?