Архів новин

Конкурс «Все про макарони»: його переможниця попросила зробити знімок на раніше виграний нею фотоапарат | Газета 7 Днів

Конкурс «Все про макарони»: його переможниця попросила зробити знімок на раніше виграний нею фотоапарат

12.01.2018 07:01
Переглядів:366

З номера в номер ми публікували рецепти, надіслані нашими читачами і, здавалося, про їхні улюблені страви з макаронів змогли довідатися все. Але як же приємно здивували нас переможці та учасники конкурсу, які минулої п’ятниці завітали в нашу редакцію з нагоди його завершення. Вони розповіли ще стільки цікавого про макарони, що хоч окрему книгу про них пиши. Як і про самих конкурсанток-переможниць.

Перше місце, а з ним найважчий пакунок із макаронами від нашого спонсора – торгової марки «ВІЛІС» – повезла у Клевань вчителька-пенсіонерка, наша постійна передплатниця Олеся Приварська. Ця активна і цілеспрямована жінка, як з’ясувалося, бере участь у різноманітних конкурсах. От і на церемонії нагородження за перемогу в нашому конкурсі «Все про макарони» Олеся Максимівна попросила зробити знімок на свій фотоапарат, який вона виграла у конкурсі «Господарочка» одного з друкованих видань.

Любов Боровська – теж конкурсантка з досвідом, не вперше відгукується на оголошені в нашій газеті конкурси. Щоправда, цього разу, як зізналася, довго вагалась, тож вскочила в останній конкурсний вагон-тиждень. І ця сміливість на додачу до бабусиного рецепту галушок із маком дозволила їй отримати друге місце в макаронному конкурсі.

А першою своїми улюбленими рецептами із макаронів люб’язно поділилася з нашими читачами Наталія Нагорнюк. Надісланий електронною поштою лист вона скромно підписала «Наталія Миколаївна». Та й ця обставина не стала перешкодою для журі, яке за вподобаний рецепт від читачки присудило їй третє призове місце.

В означений рамками конкурсу час ми не встигли опублікувати всі надіслані на конкурс рецепти. Проте для нас вони не менш цінні, як і увага, проявлена до нашої газети кожною конкурсанткою. Одна з них, Тамара Ткаченко, розповіла під час зустрічі в редакції, що 14 років пропрацювала в Італії, де паста, як називають там макарони, – така ж розповсюджена національна страва, як у нас український борщ чи голубці. І жінка охоче поділилася тамтешніми секретами приготування макаронів.

Своєю чергою наші спонсори подбали про те, аби жодна учасниця конкурсу не залишилася без макаронних подаруночків. Адже, на переконання ВІЛІСівців, виявляти любов до макаронів ніколи не пізно.

Всі конкурсні рецепти, включаючи не опубліковані у газеті, можна переглянути в рубриці «Дозвілля».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 6 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?