Архів новин

Редакція газету видала, а пошта не доставила | Газета 7 Днів

Редакція газету видала, а пошта не доставила

11.01.2018 09:30
Переглядів:784

Колектив редакції газети «7 днів» уклінно просить пробачення у тих наших передплатників, які не отримали перший номер газети. Хоча вини редакції в цьому немає: нас підвів наш партнер – Укрпошта.

Можливо, ми б і не писали про це. Адже вчора керівник Рівненської дирекції Укрпошти Олег Обоїста запевнив, що газету, хоч і з тижневим запізненням, та доставлять. Проте ми змушені спростувати ту лавину всіляких звинувачень, які наші передплатники почули на адресу редакції у поштових відділеннях Рівного. Там їх протягом цього тижня, доки вони добивалися свого примірника газети, «годували» різними нісенітницями: і що газета не вийшла, і що їх нема у реєстрі передплатників, і що взагалі «передплачуйте газету на пошті, а якщо передплатили в редакції, то ми вам її носити не будемо».

Дуже шкода. Бо це мало нагадує партнерські стосунки. Нам би хотілося нагадати нашим партнерам-поштарям таке: з тих 140 гривень, які коштує річний комплект газети, пошті дістається 50 гривень 64 копійки. Це більше ніж третина! Редакції залишається 89 гривень 35 копійок на все: на папір, зарплату журналістів і верстальників, оплату послуг друку та інші потреби. З місячної передплатної ціни 15,35 гривні пошті також дістається більш як третина – 5 гривень 50 копійок. При цьому редакція бере ще на себе й фактично поштову роботу – передплату – і здає пошті цю передплату гуртом. 

Невже так важко передати готові доставочні картки з головпошти на відділення, щоб люди могли вчасно отримати газету? Невже легше вигадувати всякі небилиці? Пробачте нам, наші передплатники, кого непривітно зустріли в поштових відділеннях. Вони там не знають, що творять. Вони, мабуть, не розуміють, що, втративши вас, втратять свою роботу і зарплату.

Ми також просимо пробачення у наших рекламодавців, яким не змогли надати їхній екземпляр газети в комплекті з актом виконаних робіт. А все тому, що ми роздали весь службовий редакційний тираж газети нашим стареньким передплатникам, які приходили в пошуках свого екземпляра до редакції. Сподіваємося, що це більше не повториться, і дуже шкодуємо, що новий рік розпочався для нас і наших читачів з такого неприємного інциденту.

Редакційна колегія

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?