Архів новин

Рівнян інформують про зміни в оформленні закордонних паспортів | Газета 7 Днів

Рівнян інформують про зміни в оформленні закордонних паспортів

12.01.2018 10:08
Переглядів:323

За станом оформлення закордонного паспорта громадяни звикли спостерігати на сайті Державної міграційної служби за допомогою відповідного сервісу https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

Нині відвідувачі сайту можуть побачити зміну у станах оформлення своїх документів. Це пов’язано з початком планової заміни сертифікатів на Поліграфкомбінаті «Україна», котрий друкує цінні документи, в тому числі й закордонні паспорти.

Протягом січня відбудеться планове оновлення дати та повторне відправлення міграційною службою всіх даних для персоналізації паспортів до комбінату.

Таким чином, в онлайн-сервісі «Перевірка стану оформлення паспорта» зміниться дата відправлення даних на персоналізацію.

Додатково повідомляємо, що у січні 2018 року заплановано запуск на Поліграфкомбінаті «Україна» додаткової лінії персоналізації паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів, відповідно від суми оплаченого адміністративного збору.

На сьогоднішній день затримка у видачі закордонних паспортів триває. Тому міграційна служба вкотре звертається до громадян з попередженням та порадою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон і в жодному разі не звертатися до посередників, які обіцятимуть конкретні строки виготовлення паспорта.

Валентина Іванюк,

головний спеціаліст із зв’язків з громадськість та ЗМІ

УДМС України вРівненській області

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 5 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?