Архів новин

Рівняни сплатили до бюджету більше мільярда гривень єдиного внеску | Газета 7 Днів

Рівняни сплатили до бюджету більше мільярда гривень єдиного внеску

19.01.2018 09:30
Переглядів:201

 У 2017 році від платників Рівного до бюджету країни надійшло 1248,5 млн. гривень єдиного внеску. Порівняно з показником 2016 року надходження ЄВ зросли на 481 млн. гривень. Серед основних чинників позитивної динаміки сплати єдиного внеску – зростання фонду оплати праці та результати заходів щодо легалізації праці найманих працівників, адже ЄВ сплачується з легальних доходів.

Нагадаємо, що єдиний внесок був запроваджений Законом №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», який набрав чинності 1 січня 2011 року. Визначається ЄВ як відсоткова ставка від бази оподаткування. Податківці звертають увагу підприємців на спрощеній системі, що для всіх груп «єдинників» застосовується ставка  22%. При цьому сплата ЄВ з мінімальної заробітної плати гарантує підприємцю мінімальну пенсію. А сплачується внесок до 20-го числа місяця, що є наступним за звітним.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 6 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?