Архів новин

Рівняни звітують про отримані доходи | Газета 7 Днів

Рівняни звітують про отримані доходи

31.01.2018 12:37
Переглядів:183

Три тисячі мешканців Рівного стали учасниками минулорічного деклараційного процесу, надавши до ДПІ податкові декларації про майновий стан і доходи, отримані упродовж 2016 року. Про це повідомили в Державній податкової інспекції у м.Рівному.

Цьогорічна кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2017 році, триватиме до 1 травня.  У січні в Рівному вже прозвітували про свої доходи більше ста мешканців міста. Найактивнішими декларантами є громадяни, які отримали майно у спадщину чи в подарунокнадавали у лізінг чи оренду майно, здійснювали продаж рухомого майна (автотранспортних засобів). Павом на податкову знижку скористалось 17 громадян.

Податківці зазначають, що за довідковою інформацією щодо кампанії декларування доходів громадян рівняни можуть звертатись до Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному (вул.Відінська, 8) та за телефоном 28-08-25.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?