Архів новин

Зелена цибуля з «грядки» на підвіконні | Газета 7 Днів

Зелена цибуля з «грядки» на підвіконні

01.02.2018 11:51
Переглядів:292

Для городу заготуйте ящик. Підготовлені цибулини поыкладіть щільно в грунт. Присипати їх зверху не слід. Щоб підвищити вихід зелені, можна застосувати «мостовий» спосіб вирощування – дво-, а то й тришарову укладку цибулин. Для цього підготовлені цибулини посадіть в ящик із заздалегідь насипаною грунтовою сумішшю, простір між ними заповніть землею, прикрийте перший шар грунтом. Зверху у проміжки між цибулинами кладіть другий шар і знов засипайте грунтом. Таким же чином посадіть третій шар.

У міру росту пера цибулі знаходять простір, тягнуться вертикально до краю «грядки», і вихід зелені збільшується у два-три рази. Але зі збиранням вітамінної продукції не зволікайте, оскільки перо може витягнутися, а то й зовсім засохнути. Поливають «грядку» через три-чотири дні. Перші 10–12 днів ящики із цибулинами можна тримати в темряві. Коли почнуть рости, «грядку» виставте на освітлене місце. Оптимальною для вигонки цибулі вважають температуру 20–22 градуси.

Олена СТРАТЮК

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 7 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?