Архів новин

Готуйтесь, рівняни, з 1 квітня платити дорожче за тролейбуси і маршрутки | Газета 7 Днів

Готуйтесь, рівняни, з 1 квітня платити дорожче за тролейбуси і маршрутки

08.02.2018 12:43
Переглядів:16215

Тролейбус – по 3 гривні, маршрутка – по 5. Такою буде вартість разової поїздки в міському транспорті Рівного з 1 квітня.  Це поки що проект рішення міськвиконкому.

На березневому засіданні міськвиконком    розгляне питання і затвердить чи не затвердить такий проект. Хоча, швидше всього, затвердить, бо куди діватися, якщо все навколо дорожчає? Останній раз вартість проїзду в тролейбусах переглядали  у вересні 2016 року, а в автобусах і маршрутках – торік у березні. Спеціалісти підрахували,  які складові тарифу й на скільки з тих пір зросли і запропонували підвищити тариф. Що пропоноване підвищення не захмарне, свідчать такі факти: у наших сусідів у Луцьку й Тернополі вже їздять у тролейбусах по 4 гривні, а в нас планують тільки з 1 квітня і по три. Хоч це радує!

Крім того, проектом рішення про підвищення вартості проїзду в тролейбусі передбачено «граничний рівень рентабельності на послуги з перевезення пасажирів, що надаються КП «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради, встановити у розмірі 10%» Тобто з кожного талончика вартістю 3 гривні всього 30 копійок йтимуть на розвиток підприємства. Ось фрагменти документів, які поки що є тільки проектами: «Виходячи із рівня рентабельності, встановити з 01 квітня 2018 року наступні тарифи  на проїзд міським  електротранспортом:

  •  вартість проїзду пасажира – 3,00 грн. за 1 поїздку;
  •  вартість перевозу багажу   - 3,00 грн. за 1 місце;

 вартість місячних проїзних квитків:

  •   для підприємств, установ, організацій - 360 грн.;
  •    для населення, громадський - 192 грн.».

«Встановити тариф на проїзд міським автомобільним транспортом загального користування, що працює в режимі маршрутного таксі та у звичайному режимі руху:

  • вартість проїзду пасажира  – 5,00грн. за  1 поїздку;
  • вартість провозу багажу     – 5,00грн. за 1 місце».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 7 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?