Архів новин

За «читанням» газети на гарячому впіймали… козла | Газета 7 Днів

За «читанням» газети на гарячому впіймали… козла

08.02.2018 11:54
Переглядів:263

Так уже повелося: якщо в поштовій скриньці немає передплаченої газети, значить її забрав хтось із сусідів. Цими днями я сам мало не став жертвою цього стереотипу, хоча, навпаки, через прикре непорозуміння не отримав декілька випусків тижневика «7 днів».

Так і не з’ясувавши, чому мені не йде газета, повертаюся з поштового відділення. Йдемо разом зі старенькою сусідкою неквапом, бесідуючи. Так само неквапом засніженим садком одного напівзакинутого сусідського господарства до нас наближаються два козли (рогатий і безрогий) та коза. Появі цих тварин, хоча надворі й зима, ми анітрохи не здивувались, бо вони звично прогулюються у дворі цілий рік. Але за мить ми стали свідками несподіваного видовища.

– О, а в сусіда газета є! – кажу до своєї попутниці, коли ми зрівнялися з поштовою скринькою, за яку у згаданому дворі слугує обрізана прозора пластикова пляшка, причеплена із зовнішнього боку огорожі.

Раптом безрогий козел стає на задні ноги, перехиляється через сітчасту огорожу і дотягується мордочкою до газети. 

Він висмикує газету й одразу починає її «читати», тобто жувати. Я, не роздумуючи, підбіг і видер газету із зубів козла.

Аж тут якраз іде Юра, який наглядає за братовим господарством. І ще віддалік гукає до мене:

– Тепер я знаю, хто газету забирає!

От і довелось мені пояснювати, як усе було. Добре, що сусідка Антошка була за свідка і на врятованій, але пожованій газеті залишилися сліди «злочину». А от сусідові Юрі довелося забирати свої слова назад. Принагідно він розповів таке. Його брат, Коля, вже давненько скаржився, що весь час хтось забирає зі скриньки газету. Вони й гадки не мали, що цей «хтось» – домашній козел. Щоправда, про всяк випадок поштову скриньку з воріт перечепили подалі, за сітку. Але вочевидь недооцінили акробатичні здібності чотириногого «читача».

Микола КОРНІЙЧУК,

пенсіонер

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 7 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?