Архів новин

Парк Рівного серед лідерів | Газета 7 Днів

Парк Рівного серед лідерів

13.02.2018 15:12
Переглядів:1232

Нагороду від Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників парків культури України» отримало рівненське міське об’єднання парків.

Відзнаку «Лідер індустрії розваг України» привезли до Рівного з форуму керівників та спеціалістів індустрії дозвілля України – 2018, що проводився 8 і 9 лютого в Кременчуці Полтавської області. Про подробиці події нам розповів директор ДКП «Об’єднання парків культури та відпочинку міста Рівного» Андрій Черепанов:

«Серед учасників форуму ми були єдині із західного регіону. Нас вперше запросили на цей всеукраїнський захід з огляду на наші досягнення останнім часом. Ми постійно шукаємо шляхи удосконалення та осучаснення парку. Тому відзнака – це визнання для всього нашого колективу.

На форумі презентували продукціюфірм-виробників атракціонів та паркового обладнання, товарів для розваг і відпочинку. Також обговорили проблемні питання в роботі парків.

 Такі форуми – найкраща платформа ділових партнерських переговорів з обміну досвідом, генерації нових ідей для розвитку індустрії дозвілля в Україні. Результат – підписання меморандуму про співробітництво та консолідацію зусиль. Цим документом парки на території України визначають рамкові зобов’язання з технічного, наукового співробітництва, обміну досвідом і розробки загальної стратегії існування парків України. Відтепер парк Шевченка є повноцінним членом Асоціації працівників парків культури України».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?