Архів новин

Рівнян запрошують до сектору реєстрації користувачів для отримання електронних ключів | Газета 7 Днів

Рівнян запрошують до сектору реєстрації користувачів для отримання електронних ключів

13.02.2018 11:17
Переглядів:305

Податківці Рівного пропонують громадянам та субєктам господарювання отримати електронні ключі цифрового підпису. Це, крім економії  часу та коштів на придбання бланків звітних документів, надасть можливість не стояти в чергах до «вікна» прийому звітності при поданні звітних документів, адже достатньо не виходячи з дому їх лише сформувати в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм та передати через мережу Інтернет до фіскальної служби.

Окрім цього, платники мають можливість: отримати гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок, оперативно оновлені формати подання документів в електронному вигляді по телекомунікаційних каналах зв’язку (у разі зміни форм податкових декларацій, інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів) та конфіденційно отримувати інформацію щодо стану розрахунків стосовно сплати податків та заборгованості перед бюджетом.

Отримати електронний підпис та консультацію щодо його застосування можна у секторі реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС у Рівненській області  за адресою: м. Рівне, вул. Відінська, 8, телефон (0362) 69-26-27.

 Довідково: з початку поточного року вже 1913  рівнян отримали електронні ключі.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
16 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?