Архів новин

Старшокласники побували на профорієнтаційній екскурсії | Газета 7 Днів

Старшокласники побували на профорієнтаційній екскурсії

13.02.2018 13:18
Переглядів:284

Про освітні послуги Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості дізналися сарненські старшокласники. На базі Сарненського навчального відділення їм було презентовано найпотужніший навчальний заклад України у системі професійно-технічної освіти. Юні відвідувачі ознайомилися із великим спектром робітничих професій, за якими  тут навчають, разом із організаторами екскурсії відвідали офіційний сайт навчального закладу та побували на заняттях слухачів.

 Старшокласників Сарненської загальноосвітньої школи зустрів завідувач Сарненського навчального відділення Іван Гаврилюк: «Кожна професія,  наче окрема людина, має свої особливості, відмінності, спрямованість та повинна відповідати певним вимогам, а професійна діяльність у кожній сфері потребує особливих умінь та знань. Саме у нашому навчальному закладі ви опануєте улюблену професію та здобудете цінні практичні навички».

 Учнів вразив великий вибір – 56 ліцензованих професій у РЦПТО ДСЗ, вони жваво цікавилися умовами навчання. Старшокласники завітали до слухачів, які навчаються за професією «Продавець продовольчих товарів». Викладач Тамара Якубович розповіла, як відбувається навчання, продемонструвала роботу виробничого обладнання, зокрема,  касових апаратів та електронних ваг, а також показала робоче місце касира. Учні побували у класі-майстерні,  де навчаються майбутні кравці.  Майстер виробничого навчання Оксана Мороз розповіла, що слухачі вивчають сучасні технології виконання всіх видів ручних, машинних та волого-теплових робіт, опановують новітні методи обробки швейних виробів, а також отримують велику практичну підготовку із застосування новітніх комп’ютеризованих швейних машин.

 Профорієнтаційна екскурсія стане важливим орієнтиром для випускників та допоможе у виборі майбутньої професії.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
18 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?