Архів новин

Презентація нової книги Петра Долганова | Газета 7 Днів

Презентація нової книги Петра Долганова

14.02.2018 11:31
Переглядів:298

  13 лютого  перед рівненськими науковцями в конференційній залі «7 днів» презентували нову книгу доцента кафедри політичних наук РДГУ Петра Долганова «Свій до свого по своє» – про український економічний націоналізм на західноукраїнських землях польської держави у міжвоєнні 19191939 роки. 

Свої або чужі в національній економіці

Чому в нас, українців, століттями, від пращурів біда з економічним розвитком, відтак – з добробутом? Хоч це питання аж ніяк не міг поставити в аналітичній історичній монографії з публіцистичною, погодьтесь, назвою «Свій до свого по своє» доцент кафедри політичних наук РДГУ Петро Долганов, та деякі з відповідей можна пошукати і знайти в цій книжці.Нова книга Долганова про український економічний націоналізм на західноукраїнських землях польської держави у міжвоєнні 1919-1939 роки. Рух, що досліджений у монографії, був не лише економічний, але й національний, політичний – автор його трактує як зреалізовану, хоча й не завжди успішну форму мобілізації нації у визвольних змаганнях.Ні, науковець, боронь Боже, не закликає перенести тодішні кооперативи і націоналістичний протекціонізм у сучасність, у глобальну економіку. Ба, він від того ще й застерігає гарячі голови:– Я за те, аби історію залишити історикам, а не інтегрувати її в політику. З ідеєю економічного націоналізму треба бути обережними. Але державі необхідно мати власну економічну позицію.

Книга ще «тепла» – вийшла в Рівному 2018 року, у «Волинських оберегах» «сигнальним» накладом у 100 примірників за тісного сприяння громадської організації «Мнемоніка».

Сергій СНІСАРЕНКО

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 11 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?