Архів новин

Представники швейної та торговельної галузей оглянули навчальну базу | Газета 7 Днів

Представники швейної та торговельної галузей оглянули навчальну базу

19.02.2018 15:50
Переглядів:373

Представники швейної та торговельної галузей оглянули навчальну базу

Для роботодавців двері Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завжди гостинно відкриті. Керівники залюбки відбирають нові кадри із числа випускників РЦПТО ДСЗ.

 Це пов'язано з тим, що сучасні підприємства та організації постійно потребують висококваліфікованих робітників. Навчальний заклад пропонує навчання за 56-ма робітничими професіями різноманітних галузей, тут також навчаються на близько 200 напрямах цільового призначення. Рівненські районний та міський центри зайнятості ініціювали екскурсію роботодавців до РЦПТО ДСЗ. Так, для ознайомлення із навчальним процесом та матеріально-технічною базою до навчального закладу завітали представники роботодавців швейної та торговельної галузей та роботодавці, зацікавлені у ІТ-спеціалістах - ТзОВ «АТТАЛ», ПрАТ «Агроресурс», ТОВ ВТП «Агропереробка», ТОВ «Морган Феніче»», СП «Алмі», ЗАТ «Волиньпак - ФОР» та приватні підприємці. Викладач Валентина Зубік показала відвідувачам навчальну базу з підготовки продавців продовольчих та непродовольчих товарів, що на вул. Пластовій,17 у Рівному. Роботодавці оглянули навчальний міні-маркет, магазин непродовольчих товарів та кабінет спецтехнологій, побували на заняттях майбутніх продавців. За словами старшого майстра виробничого навчання Віктора Красовського, відбулася конструктивна розмова щодо подальшої співпраці між роботодавцями та навчальним закладом з перспективою проходження виробничої практики на підприємствах та подальшого працевлаштування випускників. Під час зустрічі гості не лише оглянули навчальну базу РЦПТО ДСЗ, але й обговорили актуальні питання щодо своєї діяльності та пошуку кадрів, обмінялися думками та досвідом.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 5 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?