Архів новин

У рівненських суддів невдовзі новосілля | Газета 7 Днів

У рівненських суддів невдовзі новосілля

21.02.2018 18:01
Переглядів:1187

У рівненських суддів новосілля не за горами

 

Сьогодні, 21 лютого, голова Апеляційного суду Рівненської області Олег Полюхович показав майже відремонтоване за всіма вимогами (як для пам’ятки архітектури і як для судових органів) нове приміщення на вулиці Драгоманова, 9.

Відразу наголосимо: все те, що ми побачили – то небо і земля порівняно з тим, який стан мала будівля колишньої «Каси хворих», а потім жіночої лікарні до передачі її будівлі в позичку судовій адміністрації.

Все нове: дах, перекриття 2-го поверху, численні сходи (всі вони тепер оздоблені гранітом), вікна, підлоги, двері. Але найважливіше те, що у майже сторічної будівлі тепер підсилені фундаменти, і в її підвалах вже не стоїть вода, бо облаштовано систему дренажу й відведення ґрунтових вод.

Закінчити всі опоряджувальні роботи й обладнання приміщень для роботи суду планують влітку, якнайпізніше – до Дня незалежності. Проте це не спроба підігнати новосілля до знаменної дати, а давня і нагальна необхідність. Бо, за словами не лише Олега Полюховича, Апеляційний суд вимушений працювати в приміщенні, яке і близько не відповідає вимогам законодавства щодо діяльності судів.

 

Сергій СНІСАРЕНКО

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 15 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?