Архів новин

Лимон допоможе від печії | Газета 7 Днів

Лимон допоможе від печії

22.02.2018 16:53
Переглядів:641

Не знаєте, як позбутися печії? З’їжте… лимон.

Хоча лимон і кислий на смак, але це не означає, що він ще додає організму кислоти. Навпаки, наявні в лимоні органічні кислоти, перш ніж потраплять у клітини, вже не є кислотами. Тривале споживання лимонів приводить до утворення в організмі карбонату калію, який нейтралізує надлишок кислотності. Тобто у процесі травлення натуральна лимонна кислота окисляється і підтримує лужність крові. Саме тому розведений водою лимонний сік нейтралізує підвищену кислотність шлунка.

Дехто, боячись, що лимон ще більше підвищить кислотність, «гасить» його цукром. Не робіть цього! У поєднанні з цукром лимон умовно утричі підвищує кислотність. Тим часом у чистому вигляді цей цитрус утричі її знижує, а отже є ідеальним засобом від печії.

Імбир, наче пожежна піна, теж швидко гасить у шлунку вогонь, тонізує і підліковує живіт. Але не переборщіть: денна доза імбиру – 2–4 грами.

Макарони з рафінованого борошна замініть на ті, що виготовляються з борошна нижчого ґатунку, із достатнім вмістом корисних волокон чи висівками. Виробіть звичку їсти макарони без кетчупів. Можливо, причина вашої печії в не зовсім бажаному поєднанні цих двох продуктів.

Банан – також хороший поглинач надлишків шлункового соку.

Боби мають бути у вашому раціоні, якщо у вас печія, бо вони – джерело протеїну і волокон.

Попередньо не забудьте порадитися з лікарем.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 12 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?