Архів новин

Гуртки відвідують майже всі школярі міста | Газета 7 Днів

Гуртки відвідують майже всі школярі міста

23.02.2018 11:51
Переглядів:328

Це – найсвіжіші дані: освітяни Рівного підрахували, що майже 23 тисячі дітей шкільного віку в нашому місті займаються в гуртках, а це – 89% школярів.

Велике щастя і заслуга педагогів, що в місті зберегли і розвивають мережу позашкільних навчальних закладів: Палац дітей та молоді, Центр творчості учнівської молоді, гуртки у закладах культури, підліткові клуби. То дітям є куди себе подіти після уроків: знайдеться справа на будь-який смак і інтерес.

Яскравих перемог, досягнень також вистачає. Наприклад, переможцем всеукраїнського етапу конкурсу педагогічної майстерності працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» стала керівник предметно-тематичного гуртка Лариса Марисюк з міського центру творчості учнівської молоді.

У Рівному не шкодують коштів на позашкільну освіту: з бюджету в 2017 році на утримання позашкільних закладів виділили майже 19 мільйонів гривень. Не дивно, що, дізнавшись про існування у місті невирішеної проблеми матеріальної бази гуртків науково-технічного, еколого-натуралістичного та туристсько-краєзнавчого напрямків, члени міськвиконкому вирішили звернутися до депутатів із пропозицією профінансувати необхідне з бюджету. 

А щоб міські обранці побачили проблему наочно, вирішили вивчити її під час Дня депутата.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
11 + 4 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?