Архів новин

Карантин на канікулах не позначиться | Газета 7 Днів

Карантин на канікулах не позначиться

23.02.2018 12:04
Переглядів:408

Та згаяний час учням таки доведеться надолужувати.

Як кажуть, війна – війною, а канікули – за графіком. Тож весною рівненські школярі, як і передбачено структурою нинішнього навчального року, відпочиватимуть упродовж тижня відразу після Великодня, який припадає на 8 квітня.

Як саме учні наздоганятимуть навчальну програму? Остаточне рішення з цього приводу освітяни приймуть цими днями. Єдине, чого однозначно не буде, то це відпрацювання по суботах. Бо, як зауважив начальник міського управління освіти Василь Харковець, це заборонено законом. 

Зі слів головного освітянина міста, розглядаються три варіанти надолуження відставання у навчальних планах. Це може бути ущільнення навчального плану, використання передбачених для кожної теми резервних годин або інтенсифікація (тобто тему, розраховану на дві години, будуть подавати за годину). Крім того, для викладу нового матеріалу можна використати навчальні години, передбачені для повторення пройденого уроку.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 1 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?