Архів новин

Найбільша нагорода благодійників – перемога дітей над хворобою | Газета 7 Днів

Найбільша нагорода благодійників – перемога дітей над хворобою

23.02.2018 11:04
Переглядів:184

У суботу зал, сцену, сяюче фойє Рівненського міського будинку культури віддали маленьким переможцям. Десяткам рівненських дітей – мужнім, витривалим, окриленим надією та успіхом героям, які пройшли неймовірно тяжкий шлях до одужання, перемогли страшну хворобу і довели, що рак – не вирок.

Випробування, біль – так. І нелегкий тернистий шлях до перемоги.

На сцені розгорталось свято: з привітаннями, виступами, квітами. Це дійство мало власну назву: «Зустріч друзів». А друзі – ті, хто одужав, і ті, хто за покликом душі допомагає хворим дітям, чим тільки може – лікарі, волонтери, благодійники, ті, хто підтримує маленьких пацієнтів своєю творчістю. Усі ці люди згуртувалися навколо благодійного фонду «Скарбниця надії». «Скарбницю надії» створила понад вісім років тому Юлія Кутик, нині голова правління фонду. Створила, щоб допомагати пацієнтам відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні.

– Я надзвичайно рада бачити тут наших переможців, їхніх батьків. Як наші діти виросли й змужніли! – звернулася зі сцени до вщерть заповненої зали Юлія Кутик. – Чим ми займаємося? Збір коштів, допомога медикаментами, організація обстежень, фаховий супровід, аби дитина отримала вчасне лікування і одужала. Тривале лікування повинне бути і комфортним. То фонд підтримує відділення онкогематології: вирішує побутові проблеми, купує і ремонтує обладнання. Надзвичайно важлива психологічна підтримка онкохворих діток: творчі заняття, лікарняні клоуни, дні іменинника. І – виконання заповітних мрій маленьких пацієнтів. Усе це поліпшує їм настрій, дає упевненість, що перемога над хворобою настане. А нагородою за це – кожна нова звістка про те, що в нас є новий переможець, що ще один маленький пацієнт виписався з відділення додому.

Святковий настрій створювали не тільки знані рівненські майстри мистецтв: ансамблі «Етика», «Перлинка», вокалістка Христина Панасюк, ансамбль гітаристів під керівництвом Юрія Кузьмичова, оркестр оперативного командування «Захід», оркестр «Наспів», гурт «Триб’ют». Примусив реготати зал аж до сліз, а діток підстрибувати в захваті і плескати в долоньки клоун Бабака. Він – з братства лікарняних клоунів «Червоні носи», того, що зародилося в Рівному й тепер працює по всіх усюдах України. Але найбільшу радість дарували номери, які показували артисти-переможці: Вадим Питель у дуеті з Галиною Давидюк, Сніжана Васильєва, Оля Бородіна, Даринка Пригодюк, Юлія Куцюк, Антон Гарбер. Справжні зірки, талановиті і щасливі, що перемогли хворобу...

– У житті кожного є своя місія і особлива роль, – сказав один із друзів фонду, соліст гурту «Антитіла» Тарас Тополя. – У батьках, дітях, які разом подолали рак, я бачу її такою: ви маєте показувати своїм прикладом іншим, що й це можна здолати, надихати інших.

– ПАТ «Рівнегаз» підтримує різноманітні благодійні акції та фонди. Часто буває навіть так, що, не чекаючи на звернення чи прохання до нас, ми самі допомагаємо людям, які справді потребують допомоги. Те, що зробили діти, яких ми бачили на цій сцені, і їхні батьки, справді викликає щиру повагу. Гадаю, у нас складеться плідна й позитивна співпраця із фондом «Скарбниця надії», оскільки вони на правильному шляху, – розповів директор фінансовий ПАТ «Рівнегаз» Віталій Зубейко

– Надію на життя, надію на здоров’я, надію на майбутнє, впевненість у тому, що воно в них є, – ось що дарує дітям разом з лікарями фонд «Скарбниця надії», – каже головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко. – І вісім років фонду – це сотні, а можливо, й тисячі підтриманих у біді дітей, десятки тисяч ампул ліків і шприців, та головне – мільйони добрих слів підтримки.

«Я не здамся без бою». Під ці акорди на сцену виходили й виходили герої-переможці. Маленькі йшли за руку з батьками, підстрибували в танці підлітки, веселі, життєрадісні і майже вже дорослі. Красиві, сповнені надій дівчата і юнаки. А зала їм аплодувала стоячи. Літали в світлі рампи різнобарвні надувні кульки. Життя для них продовжується, дарує свята і будні.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?