Поступилися «молодшим» | Газета 7 Днів

Поступилися «молодшим»

25.02.2018 17:37
Переглядів:92

МФК «Кардинал-Рівне» провів перший чвертьфінальний матч Кубка України з футзалу. У  Запоріжжі рівняни екзаменували лідера першої ліги, місцевий «АРПІ».

«Молодші» за рангом екзамен витримали і навіть перемогли – 3:2. У рівнян голи забили Артем Фаренюк і Олександр Басіч.

Варто зазначити, що у другому таймі саме гості мали значну перевагу. Однак у воротах «АРПІ» дива творив екс-голкіпер «кардиналівців» Іван Гурко. А ще – у першому таймі був видалений граючий тренер наших земляків Сергій Піддубний.

Повторний поєдинок цих команд відбудеться 10 березня у Рівному.

Переможець цієї стадії змагань вийде у «Фінал чотирьох» Кубка України, який відбудеться 17-18 березня.