«Верес» сенсаційно виграв у «Динамо» | Газета 7 Днів

«Верес» сенсаційно виграв у «Динамо»

25.02.2018 23:13
Переглядів:1209

Рівненський «Верес» сенсаційно переграв на своєму домашньому полі «Арени Львів» столичне «Динамо» - 3:1  - і практично вирішив завдання на сезон  - вихід у «шістку».

Після стартового штурму воріт «Вереса» рівняни двічі «вистрелили». Голи у ворота киян влетіли після грубих помилок їх оборонців. Спочатку Станіслав Куліш  скористався помилкою капітана «Динамо»  Миколи Морозюка, який буквально подарував м’яча супернику, і той  забив у порожні ворота - 1: 0.

Майже відразу гості залишилися в меншості і пропустили з пенальті. Той же Куліш у швидкій контратаці був зупинений Русланом Ротанем у штрафному майданчику з порушенням правил. Разом з призначенням пенальті арбітр Олександр Дердо вилучив Ротаня. А  пенальті реалізував Сергій Сімінін.

«Верес» впевнено контролював гру, а ось «Динамо» схаменулося лише наприкінці першого тайму. Словенець Беньямін Вербич обійшов двох «вересівців» і прострілив на вільного Віктора Циганкова. А той забив свій вже третій гол у 2018 році - 2: 1.

Після перерви «Верес» дещо віддав ініціативу, однак «Динамо» не створило якихось гострих моментів. Кращі  з них нейтралізував Олександр Бандура, відбивши два поспіль небезпечні удари від Дениса Гармаша і Микити Бурди. А ось удари Руслана Степанюка та Миколи Морозюка «відбив» каркас воріт.

Напруження матчу збільшився після двох поспіль вилучень. Бурда отримав другу жовту на 67-й, а Сімінін - на 72-й хвилинах. Але «Верес» свою перемогу втримав, навіть ще забив. Після  флангового проходу Кожанова першим біля м'яча виявився Степанюк . 3: 1 - історична перемога «Вереса».