Архів новин

1 мільйон 120 тисяч гривень на дружинників | Газета 7 Днів

1 мільйон 120 тисяч гривень на дружинників

01.03.2018 08:48
Переглядів:444

Таку суму на утримання громадських формувань із охорони громадського порядку в Рівному виділила на 2018 рік міська рада.

У попередньому кошторисі, закладеному в «Комплексній програмі заходів з організації роботи громадських формувань з охорони громадського порядку та профілактики правопорушень у місті Рівному на 2016–2020 роки» сума була скромнішою – 850 тисяч гривень.

Нагальну необхідність збільшити на 300 тисяч гривень фінансування здебільшого одного формування – «СОМ» (Рівненський загін сприяння органам міліції) – пояснює начальник його штабу Андрій Маркевич:

– У зв’язку зі збільшенням осіб, які залучаються на охорону громадського порядку в місті, збільшились і витрати на винагороду членам громадських формувань, покупку нового та заміну зношеного форменого одягу.

Що ж, спостережливі рівняни і справді часто бачать під час масових заходів у місті людей у чорних кітелях чи бушлатах із білим трафаретом «СОМ» на спинах. Дружинники уважно стежать за порядком, тож міські гроші витрачаються, куди треба.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 10 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?