Архів новин

Місто набрало темпів у розвитку дворового спорту | Газета 7 Днів

Місто набрало темпів у розвитку дворового спорту

06.03.2018 11:20
Переглядів:461

Рівненська влада серйозно взялась за дворові спортмайданчики: їх ремонтують, відновлюють, будують і оснащують новим спортивним обладнанням.

Діє спеціальна міська програма «Спортивний майданчик», розрахована на 2015–2019 роки. На останній сесії Рівнеради депутати внесли зміни до програми: довелося збільшити її видатки у зв’язку зі суттєвим подорожчанням будівельних матеріалів, зростанням мінімальної заробітної плати та інших витрат при проведенні будівельних робіт на об’єктах.

Цього року програмою передбачено використати на реконструкцію спортмайданчиків три мільйони гривень. А ось на будівництво нових спортмайданчиків бюджетна комісія Рівнеради запропонувала суму вдвічі більшу.

– Щороку відновлюємо старі спортивні майданчики, – розповідає начальник міського управління сім’ї, молоді та спорту Сергій Шевчук.– По суті, створюємо на їхньому місці цілком нові. Торік капітально відремонтували вісім. Цього року маємо завершити ремонт майданчика на Макарова – Вербовій. На ці роботи з бюджету виділено 315 тисяч гривень, а на майданчик на Соборній, 3д виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень. Там на місці старого спортивного майданчика збудуємо сучасний баскетбольний.

Минулого четверга сесія Рівнеради виділила і передала в постійне користування міському управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту земельні ділянки на вулиці Фабричній, 5а і Данила Галицького, 10, 12, 12а. Депутати дали дозвіл також на відведення під спортмайданчик земельної ділянки на вулиці Макарова, 6. Загалом управління має нині близько двох десятків ділянок, на яких у перспективі збудують спортмайданчики.

 – З міського бюджету вже виділено на будівництво нових спортмайданчиків 2 мільйони 292 тисяч гривень, – розповідає Сергій Шевчук. – Зокрема, на майданчики на вулиці Басівкутській, 168 та Фабричній, 6–8 – по 500 тисяч гривень. Маємо кошти на завершення капітального будівництва спортмайданчика на вулиці Шухевича, 2. Його залишилось обладнати тренажерами. Ще 100 тисяч гривень виділено з міського бюджету на розробку проектів нових майданчиків.

 До прикладу фото спортивних майданчиків відромонтованих минулого року.

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 7 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?