Архів новин

Тепер у Рівного будуть друзі не тільки близькі, а й далекі | Газета 7 Днів

Тепер у Рівного будуть друзі не тільки близькі, а й далекі

08.03.2018 16:12
Переглядів:1171

Міжнародні зв’язки Рівного досі розвивалися переважно в одному напрямку – західному. І найбільше міст-партнерів наше місто має в сусідній Польщі. Побратимом Рівного у цій країні-сусідці став навіть цілий повіт. До десяти міст-партнерів, серед яких Пйотркув Трибунальський, Забже, Люблін та Ґданськ, Радомщанський повіт (Польща), а також Відін (Болгарія), Зволен (Словаччина), Оберфіхтах (Німеччина), Сєвєродонецьк (Україна) і Князівство Монако, позаторік додалося грузинське місто Кобулеті.

Та це ще не все. Посольства деяких зарубіжних країн, які є в Україні, запропонували Рівному нові побратимські стосунки. Зокрема, до списку партнерів Рівного невдовзі можуть додатися міста з Хорватії, Фінляндії, Литви, Австрії, Південної Кореї та Китаю.

Щоб підтримувати такі широкі та географічно далекі міжнародні зв’язки, необхідно розширити відділ міжнародних зв’язків апарату Рівнеради, в якому нині працює всього дві особи. Тому на останній сесії міська рада прийняла рішення додати у відділ ще одну одиницю. Щоправда, поки що це тільки рішення. Бо вимоги до спеціаліста високі, у тому числі знання трьох мов, а зарплата – мінімальна. Отже, поки що ніхто на цю роботу не зголосився.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 10 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?