Архів новин

Комунальний календар: час вулиці посипати, час підмітати посипане | Газета 7 Днів

Комунальний календар: час вулиці посипати, час підмітати посипане

14.03.2018 09:34
Переглядів:236

Цьогорічна рання Пасха, яка припадає на 8 квітня, не дала комунальникам часу на розкачку. Щойно в місті зійшов сніг, комунальники розпочали активну підготовку міста до Великодня. Чи не найзавзятіше до роботи взялися дорожники, які з понеділка почали прибирання центральних вулиць міста.

– Нині головне наше завдання, – розповідає начальник міського ШЕУ Віктор Климук, – вчасно підготувати Рівне до великодніх свят. Найпершу погодну можливість використовуємо для прибирання вулиць. Насамперед почистили вулиці від залишків льоду і снігу. Вони тримають у вологому стані проїжджу частину, а через це дороги руйнуються у період замерзання і розмерзання. Далі перейшли до прибирання центральних вулиць міста від тих інертних матеріалів, які були використані для посипання доріг під час зимових ожеледей.

На підмітанні міських вулиць працюють чотири бригади міськШЕУ, оснащені навантажувачами і самоскидами. А тільки-но стабілізується плюсова температура, шляховики, каже Віктор Климук, візьмуться за ямковий ремонт доріг:

– Десь із першого квітня, коли настануть сприятливі погодні умови, плануємо запустити асфальтобетонний завод . Найперше сконцентруємо увагу на ремонті тих вулиць, якими рухається громадський транспорт. Сподіваюся, що з середини квітня, числа з 16-го, розпочнемо поточні ремонти більшими ділянками.

 Дорожники вже обстежили вуличні мережі міста. МіськШЕУ надало міському управлінню житлово-комунального господарства пропозиції, які вулиці Рівного потребують поточного ремонту. Це обійдеться міській казні у майже 54 мільйони гривень. А от з дорогами, де цього року буде проведено капітальний ремонт, поки що не визначилися.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 1 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?