Архів новин

Київ вважає, що будівельникам достатньо платити від 5500 до 7800 гривень | Газета 7 Днів

Київ вважає, що будівельникам достатньо платити від 5500 до 7800 гривень

15.03.2018 08:45
Переглядів:866

Над цією колізією сперечалися члени міськвиконкому при встановленні розміру зарплати будівельника, яку закладають у кошториси при спорудженні бюджетних об’єктів.

Мінрегіонбуд рекомендує встановити на цей рік зарплату будівельника в розмірі 5500–7800 гривень. «Це нижче від ринкового рівня, – заявила із цього приводу член міськвиконкому Надія Гладкевич, яка працює в галузі будівництва і очолює ПрАТ «Реноме»   – фірму, що є в переліку підрядних організацій, які виконують будівельні роботи з використанням коштів бюджету. – Коли це питання обговорювалось у Мінрегіонбуді, спочатку пропонували шкалу 9–12 тисяч гривень».

Управління економіки міста пропонувало встановити цю зарплату в розмірі 7519 гривень. Якщо зважити, що досі вона була на рівні 5500 гривень, то зростання наче суттєве. Проте далеке від реалій, які склалися на ринку будівельних послуг. Тому члени міськвиконкому, посперечавшись, вирішили застосовувати в нашому місті верхню планку – 7800 гривень. Хотіли більше, але проти Києва не попреш.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Ольга

Только министерские работники заслуживают премию в 1,5 млн гривен.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
15 + 5 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?