Архів новин

Рівняни більше не платять за обігрів вулиць | Газета 7 Днів

Рівняни більше не платять за обігрів вулиць

15.03.2018 12:17
Переглядів:510

Сьогодні вже й не віриться, що були часи, коли в Рівному через холод у квартирах потерпало мало не все місто. Ситуація докорінно змінилася з приходом на ринок теплопостачання ТОВ «Рівнетеплоенерго».  Це підприємство докладає всіх зусиль не лише для забезпечення рівнян теплом і гарячою водою, а й постійно працює над оптимізацією процесу виробництва теплової енергії, зменшенням споживання паливно-енергетичних ресурсів, забезпеченням стабільного проходження опалювальних сезонів і поліпшенням надання своїх послуг. 

– Серед найвагоміших досягнень Рівнетеплоенерго у сфері енергозбереження, – розповідає директор підприємства Степан КОРОПЕЦЬКИЙ, – я б виділив влаштування стовідсоткового обліку теплової енергії в багатоквартирних  будинках та на котельнях підприємства. Маємо позитивні результати від реконструкції котельні на Соборній, 225к з переведення парових котлів у водогрійний режим роботи. Неабиякий плюс – диспетчеризація ряду центральних теплових пунктів від котелень підприємства, технічне переоснащення обладнання хімводопідготовки котелень, заміна понад 30 кілометрів трубопроводів аварійних ділянок теплових мереж та насосного обладнання на котельних і центральних теплових пунктах. Крім того ми провели технічне переоснащення котелень на вулицях Київській, 60б, Відінській, 21а та Жукова, 22 зі встановленням там теплоутилізаторів. 

Наша довідка 

 

ТОВ «Рівнетеплоенерго» забезпечує теплом і гарячою водою 831 житловий будинок та 130 об'єктів соціальної сфери. Підприємство експлуатує в Рівному 36 котелень, 76 центральних теплових пунктів, 48 індивідуальних теплових пунктів та 203,2 км теплових мереж у двотрубному вимірі.

Реалізація заходів енергозбереження, зі слів очільника Рівнетеплоенерго, дозволила досягнути таких показників:

• зменшення використання природного газу для виробництва теплової енергії зі 102 млн куб. м у 2013-му до 67 млн куб. м у 2017 році;

• зменшення за цей же період використання електроенергії з  22 млн кВт/год до 19 млн кВт/год;

• зменшення кількості аварійних випадків на інженерних комунікаціях, забезпечення стабільного проходження опалювальних сезонів без поривів на магістральних трубопроводах, що у свою чергу призвело до зменшення витрат хімічно підготовленої води відповідно з 163 тис. куб. м до 128 тис. куб. м. 

Так, лише реконструкція котельні на  Соборній, 225к  дозволила зменшити споживання паливно-енергетичних ресурсів, зокрема: природного газу на 17%, а електроенергії на 40%.

Але найбільшою гордістю Рівнетеплоенерго, як запевняє Степан Коропецький, є працівники підприємства. Серед них – ті, кого ви бачите на фото (зліва направо): слюсар аварійно-відбудовних робіт у газовому господарстві цеху газового обладнання Володимир Слабецький, слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів району № 2 Анатолій Семенюк, електрогазозварник аварійно-диспетчерської служби Володимир Ілюк,  апаратник хімводоочищення 2-го розряду хімслужби Надія Берник, слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів району № 3 (ТЕЦ) Роман Кравченко, слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів 5-го розряду району № 1 Петро Ботан та старший майстер електроцеху Віктор Євдокімов.

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Комунальник – це не лише професія, а зміст життя, відповідальна щоденна праця у непростих реаліях сьогодення. Саме від професіоналізму, сумління та працьовитих рук комунальників залежать обсяг та якість щоденних життєво необхідних послуг, комфорт кожного будинку і кожної родини, а також загальний настрій суспільства.

Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, добра, благополуччя, впевненості у власних силах, хорошого весняного настрою, оптимізму та віри у краще майбутнє. Нехай слова вдячності від людей зігрівають ваші серця і додають наснаги працювати ще з більшою віддачею на благо України та її громадян!

Зі щирою повагою та найкращими побажаннями 

директор ТОВ «Рівнетеплоенерго» Степан КОРОПЕЦЬКИЙ7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?