Архів новин

Аристократка Муся полюбляє вчитись і фотографуватись | Газета 7 Днів

Аристократка Муся полюбляє вчитись і фотографуватись

22.03.2018 10:06
Переглядів:376

Кицька Муся є повноцінним членом нашої багатодітної сім’ї. У неї спокійний і доброзичливий характер. Але вона, як справжня британка, не терпить фамільярного ставлення до себе. Ще з дитинства не любить, щоб її брали на руки. Тому ми навіть аристократкою називаємо її жартома.

 Якщо Муся хоче пити чи їсти, то ніколи голосно не нявчить, а підходить і лапкою, як правило, по нозі зачіпає когось із нас, найчастіше – маму. Найбільше киця любить господаря і терпляче ставиться до дітей – Андрія, Юри та Олі, до яких часто навідується в кімнату.

Кицька у нас з’явилася дев’ять років тому. Домашнього улюбленця дуже просили сини. Тепер одне з улюблених занять Мусі – спостерігати, як хлопці виконують уроки. Через те що вона завжди зосереджено вдивляється в підручник, діти змайстрували їй окуляри, мовляв, так «вченій кішці» буде легше читати. Такий аксесуар киці до вподоби, ми навіть сфотографували її в окулярах. А фотографуватися Муся дуже любить: щойно бачить телефон, як відразу починає позувати, немовби професійна модель.

Сім’я Сушко

Усіх, хто має вдома пухнастих антидепресантів і хоче їх побалувати смачненьким, запрошуємо взяти участь у нашому конкурсі. Переможців чекають відзнаки – призи від магазину «Зоотовари» (вул. Богоявленська, 40, супермаркет «Фреш») та ветаптеки, що на 

вул. Небесної сотні, 7б (район залізничного вокзалу); тел. 095 64-18-204, 095 209-44-31. 

Корм «Оптіміл» (Швейцарія, 4 кг) – головний приз.

«Оптіміл» (650 г) – заохочувальний подарунок.

А суперприз – вовняний плед – абсолютному переможцеві конкурсу вручить депутат Рівнеради Тамара Тимощук.

Конкурс триває до 30 червня. Переможців оголосимо у випуску газети від 12 липня. Детальні умови конкурсу можна дізнатися в газеті № 11 від 15 березня.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?