Архів новин

Центр – для дітей-аутистів, але треба допомогти і їхнім батькам | Газета 7 Днів

Центр – для дітей-аутистів, але треба допомогти і їхнім батькам

22.03.2018 11:23
Переглядів:324

«Погляд» – так ми назвали нашу громадську організацію. Вона опікується дітками, що живуть з діагнозом аутизм. Наша мета – захист прав та інтересів дітей і дорослих з розладами аутичного спектру, створення умов для їхньої соціалізації та адаптації в сучасному суспільстві.

На базі нашої організації відкрито перший спеціалізований центр для дітей-аутистів. Його фахівці на волонтерських засадах адаптують таких діток до життя у звичайному середовищі. Ми надаємо послуги понад 50 сім’ям, у яких виховуються діти з особливими потребами. Усі діти отримують кваліфіковану допомогу: проходять фізичну реабілітацію, займаються ігровою, музичною та арт-терапією. Також дуже важливо, що в нашому центрі невдовзі відкриється напрямок психологічної допомоги батькам діток. Бо коли в сім’ї є дитина-аутист, це великий психологічний тиск для всіх членів родини. 

Торік від міської влади ми одержали значну фінансову підтримку. Завдяки цим коштам змогли провести для дітей різноманітні тематичні заходи та екскурсії, закупили де­які потрібні в нашій роботі матеріали. Ця рука допомоги дуже важлива для нас.

Олена КОРСУН, голова громадської організації «Об’єднання інвалідів “Погляд”»

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?