Архів новин

Усім котячим сімейством заправляє бабка Пуша | Газета 7 Днів

Усім котячим сімейством заправляє бабка Пуша

29.03.2018 09:20
Переглядів:426

Нашу кицю звати Пуша, і живе вона в нас уже 12 років. Після того як у неї з’явився внук, ми називаємо її бабкою. Вона на це не ображається, а відгукується на цю кличку. Пуша почуває себе в квартирі справжньою господинею.

Вона майже не нявкає, тільки інколи видає звуки, схожі на нявчання. Але всі інші котики, навіть п’ятикілограмовий Пух, під її суворим поглядом ходять по струнці. Кішка не любить, коли її беруть на руки, напружується і може навіть подряпати. Лише інколи дозволяє потримати її на руках нашому синові. Перед тим як їсти, перевіряє чи всі інші її родичі вже їдять. Завжди слідкує за порядком.

Нещодавно в нас був такий випадок. Ми спокійно сиділи в кімнаті (хтось дивився телевізор, хтось працював за комп’ютером), аж тут до мене підбігає Пуша, дивиться стривоженими оченятами прямо мені в очі і кудись мене кличе. Питаю її: «Що сталося?» Подивилася – ніби всі котики на місці, але встаю і йду за Пушею. Вона підводить мене до дверей балкона, і тільки тут розумію – нема нашого найменшого котика, Яшки. Відкриваю балкон, а він мовчки сидить там на снігу, лише напужився. Щойно відчинилися двері, він одразу забіг до теплої кімнати й почав щось розповідати своєю котячою мовою. Мабуть, жалівся на господарів, які залишили його на холоді. А бабка з почуттям виконаного обов’язку вмостилася на килимі і нарешті спокійно задрімала…

Усіх, хто має вдома пухнастих антидепресантів і хоче їх побалувати смачненьким, запрошуємо взяти участь у нашому конкурсі. Переможців чекають відзнаки – призи від магазину «Зоотовари» (вул. Богоявленська, 40, супермаркет «Фреш») та ветаптеки, що на 

вул. Небесної сотні, 7б (район залізничного вокзалу); тел. 095 64-18-204, 095 209-44-31. 

Корм «Оптіміл» (Швейцарія, 4 кг) – головний приз. «Оптіміл» (650 г) – заохочувальний подарунок.

Конкурс триває до 30 червня. Переможців оголосимо у випуску газети від 12 липня. Детальні умови конкурсу можна дізнатися в газеті № 11 від 15 березня.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?