Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Котика годували, як малу дитину, кожні дві години | Газета 7 Днів

Котика годували, як малу дитину, кожні дві години

05.04.2018 09:20
Переглядів:240

У нас живе два котики. Мурзика ми взяли по оголошенню, де віддавали кошеня в добрі руки. Але розповім про другого – Пушка. Його я знайшла в під’їзді нашого будинку. Він був у коробочці, заклеєній ізоляційною стрічкою. Почувши звідти шурхіт і тихенький писк, я відкрила коробочку і побачила маленьке, майже сліпе кошенятко.

Спочатку воно не могло саме ні їсти, ні ходити. Ми його, як малу дитину, годували кожні дві години, молоко давали зі шприца. Спав котик у ящику на теплій грілці. Знайда став підростати. Він був такий біленький і маленький, схожий на пушинку. Так і отримав своє ім’я – Пушок.

Знайшли ми його в жовтні 2008-го, то цього року восени йому вже буде десять років. При цьому він виглядає на два роки, так сказав нам ветеринар. 

І пояснив, що у нашого кота проблеми зі шлунком, через це він не набирає вагу. Але від цього ми його любимо не менше. Це дуже лагідний котик, який любить обнімати мене за шию, як мала дитина.

 Олена ВЛАСЮК

Усіх, хто має вдома пухнастих антидепресантів і хоче їх побалувати смачненьким, запрошуємо взяти участь у нашому конкурсі. Переможців чекають відзнаки – призи від магазину «Зоотовари» (вул. Богоявленська, 40, супермаркет «Фреш») та ветаптеки, що на 

вул. Небесної сотні, 7б (район залізничного вокзалу); тел. 095 64-18-204, 095 209-44-31. 

Корм «Оптіміл» (Швейцарія, 4 кг) – головний приз. «Оптіміл» (650 г) – заохочувальний подарунок.

А суперприз – плед – абсолютному переможцеві конкурсу вручить депутат Рівнеради Тамара Тимощук.

Конкурс триває до 30 червня. Переможців оголосимо у випуску газети від 12 липня. Детальні умови конкурсу можна дізнатися в газеті № 11 від 15 березня.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?