Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

У четвер у місті влаштують Чистий четвер | Газета 7 Днів

У четвер у місті влаштують Чистий четвер

04.04.2018 11:27
Переглядів:748

Майже вісімсот працівників установ і комунальних закладів Рівного вийдуть на загальноміську толоку, яку традиційно проводять напередодні Великодня. Долучитися до наведення післязимового «марафету» – прибирання вулиць, парків, скверів і дворів – міська влада закликає всіх мешканців Рівного.

– Прибрати перед Пасхою вдома, у дворі і біля нього – це добра, запроваджена ще нашими предками християнська традиція, – каже заступник міського голови Олексій ХМИЛЕЦЬКИЙ. – Вона прижилась і в загальноміських толоках, які відбуваються щороку у квітні-травні згідно з розпорядженнями міського голови про проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Перша з них цього року проводиться сьогодні, у Чистий четвер, а наступна буде через тиждень, щоб належно підготуватися до Провідної неділі. Сподіваємося, що крім міських чиновників і депутатів, до спільної справи долучаться якщо не всі, то якомога більше рівнян, щоб найсвітліше християнське свято зустріти в охайних оселях і чистому місті. Адже, як би не старалися комунальники – працівники міськШЕУ, тресту зеленого господарства, КАТП 1728 та спецкомбінату, які нині працюють фактично від зорі до зорі, – вони просто фізично не здатні вичистити в місті все і скрізь.

Де саме планується проведення толоки?

– На цей четвер визначено майже 30 об’єктів. Основне завдання – прибрати стихійні звалища. Це насамперед стосується несанкціонованого смітника на вулиці Залізничній, зокрема в районі установи ветеринарної медицини. Будемо прибирати засмічені території поблизу залізничного переїзду в центрі міста, біля Луцького кільця. Ліквідуємо звалище побутових відходів, яке знову виросло на вулиці Жоліо Кюрі. На вулиці Енергетиків приберемо гілля (там його з п’ять машин буде), яке звалили поруч із дитячим майданчиком. Роботи вистачає.

Справитеся з усім за день?

– Будемо старатися зробити все, що запланували на четвер. Принаймні, хочемо хоча б позгрібати все сміття, а комунальники, гадаю, за два дні його вивезуть. Це ж, з огляду на попередні роки, від 50 до 70 важковагових автомобілів. А якщо не встигнуть, то змушені будуть і в суботу на роботу виходити, незважаючи на свято Благовіщення. А що робити? Не залишати ж сміття, щоб його за вихідні вітром рознесло.

 Після Великодня перейдемо до наступного етапу акції «За чисте довкілля». Оскільки наступна толока відбудеться перед Провідною неділею, прошу рівнян завчасно прийти на кладовища і прибрати на могилках рідних і близьких. Адже берегти пам’ять про тих, кого вже немає серед нас, наш святий обов’язок.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 3 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?