Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Рівненські кладовища готують до Провідної неділі | Газета 7 Днів

Рівненські кладовища готують до Провідної неділі

12.04.2018 15:56
Переглядів:591

На міських кладовищах у ці дні неабияке пожвавлення. Повним ходом йде підготовка до Провідної неділі.

Причому, готуються до найбільшого в році поминального дня всі: пересічні рівняни, комунальники і міська влада. З цієї нагоди сьогодні відбулася нарада під головуванням заступника міського голови Олексія Хмилецького. За одним столом зібралися комунальники, транспортники, правоохоронці, медики і представники інших міських та екстрених служб.

– Ми ще раз звірили план дій, – розповідає Олексій Хмилецький. – Адже підготовка до Поминальної неділі розпочалася минулого тижня, а цього – ввійшла в свою кульмінаційну фазу. На всі міські кладовища завезено землю і пісок для підсипання могил, відбувається. Увесь тягар масштабного прибирання для наведення тут порядку, звісно, ліг на плечі працівників спецкомбінату, якому допомагає КАТП 1728 і міськШЕУ. Крім того, ми подбали, щоб на кожному кладовищі було вдосталь сміттєвих контейнерів і біотуалетів.

Окремою темою обговорення на нараді було питання підготовки до Провідної неділі на кладовищі «Нове».

– Це найбільше в Рівному місце поховання, – зауважує Олексій Віталійович. – Якщо у нас у Провідну неділю кладовища відвідує понад сто тисяч людей, то близько 70 тисяч з них ідуть у цей день провідати могили рідних, які поховані на «Новому». Зважаючи на такий наплив людей, насамперед узгодили з поліцією питання перекриття дороги до кладовища на розі вулиць Малорівненська-Енергетиків. Правоохоронці беруть на себе забезпечення громадського порядку. На «Новому» вони патрулюватимуть із суботи. А міське управління транспорту подбає про доїзд усіх охочих до кладовищ. Крім того, домовилися, що на кожному цвинтарі чергуватимуть бригади медиків.

 На переконання заступника міського голови, цього року, як завжди, будуть створені належні умови, аби рівняни гідно помянули своїх рідних і близьких.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?