Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

«Солідарність» – найбільш ефективна в Рівнераді | Газета 7 Днів

«Солідарність» – найбільш ефективна в Рівнераді

12.04.2018 12:12
Переглядів:218

Фракцію «БПП «Солідарність» визнали найефективнішою серед усіх фракцій Рівненської міської ради.

Такі результати дослідження Громадянської мережі ОПОРА в рамках громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад». За підсумками кампанії сім депутатів від БПП (Олексій Муляренко, Сергій Васильчук, Богдан Гапяк, Андрій Кузьмич, Людмила Туровська, Олександр Чубай та Анатолій Чугуєвець) отримали найвищу кількість балів – «4», що є найкращим результатом у підсумковому заліку, адже оцінку «5» не одержав жоден з депутатів Рівненської міської ради. 

– Те, що нас визнано найефективнішою фракцією в міськраді, не є випадковістю. Кожен наш депутат проявляє максимальну активність у співпраці з громадою. Крім того, депутати постійно звітують перед виборцями, здійснюють прийом громадян, вирішують проблемні питання своїх округів. І дуже приємно, що результати нашої роботи бачать під час атестації і відзначають це, – розповів керівник фракції «БПП «Солідарність» у Рівнераді Богдан Гапяк.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 10 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?