Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Рівняни мають можливість довідатись "Про що мовчать чоловіки" | Газета 7 Днів

Рівняни мають можливість довідатись "Про що мовчать чоловіки"

13.04.2018 10:37
Переглядів:191

Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER

Stand UP «Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER» (оригінальна назва «Defending The Caveman») була написана американським сімейним психологом а також актором – коміком Робом Беккером. Прем'єра відбулася 26 березня 1995 року і з тих пір не полишає найкращих сцен по всьому світі і навіть занесена у Книгу театральних рекордів як найбільш довгограюче one – man show.

9 травня 2018 р.

19.00

Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6,

098-70-33-709

Квитки тут

https://rivne.karabas.com

Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER

 

Постановка зроблена у жанрі стендап. Це веселий монолог про відносини між Чоловіком та Жінкою. На прикладі власних сімейних відносин актор намагається передати всю абсурдність взаємних претензій та конфліктів, які до болі знайомі тим, хто офіційно пов'язав свої відносини.

 «Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER» - це спектакль який у своїй комічній формі намагається досягти примирення двох різних галактик – Чоловіка та Жінки. Більшість подружніх пар впізнають себе та спільні життєві моменти… Не дарма Дикун такий популярний у всьому світі, а 18 липня у Нью-Йорку оголошений як День Печерної Людини.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 10 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?